Akcia na časopisy z vydavateľstva Burda

Kategórie
 
 
 
 
Úvod > Svet časopisov > Akcia na časopisy z vydavateľstva Burda
 

Akcia na časopisy z vydavateľstva Burda

 

Predplatné časopisov so zľavou až 49%

 

 

 

 

 

 

Využite výhodnú ponuku a predplaťte si svoj obľúbený časopis už teraz.  Akcia trvá od 8.8.2019 do 15.9.2019 na tieto časopisy:

 

 

 

 

 

1. Apetit

Písaný s ozajstnou chuťou a vášňou pre jedlo. Ponúka originálne recepty, zoznamuje čitateľa s novinkami zo sveta gastronómie a učí ich, že jedlo nemusí byť povinnosť, ale krásne hobby a životný štýl.

 

 

2. Burda časopis o móde s viac než 50-ročnou existenciou na európskom trhu. Vo svete módy je Burda považovaná za fenomén a autoritu zároveň. Každý mesiac prezentuje najnovšie trendy svetovej módy a funguje ako profesionálny poradca.

 

 

3. Elle  medzinárodná módny časopis určený sofistikovaným, nezávislým ženám s citom pre vlastný štýl.

 

4. Chip  najčítanejší a dlhodobo najpredávanejšie český počítačový mesačník. Pravidelne na 147 stranách prináša aktuálne informácie zo sveta počítačov a digitálnej techniky - testy hardvéru, softvéru, reportáže z technologických výstav a praktické rady a tipy, ako riešiť rôzne problémy súvisiace s využívaním modernej techniky.

 

5. Joy lifestylový mesačník pre moderné ženy. JOY se zameriava na módu, krásu, osobnosti, ponúka nový pohľad na mužov, sex a lásku. 

 

6. Marianne bydlení je jediný časopis o bývaní na českom trhu, ktorý sa v rámci projektu Premeny zaoberá skutočnými realizáciami interiérov svojich čitateľov. Redakčný tím tvoria profesionálni interiéroví architekti, ktorí pri premenách rešpektujú ako individuálny životný štýl každého klienta, ako aj jeho finančné možnosti. 

 

7. Marianne lifestylový časopis pro sebevědomé a nezávislé ženy. Zakládá si na tom, aby články nebyly povrchní a bezduché. Nabízí řadu rozhovorů s významnými lidmi a precizně zpracované články na téma vztahů, zdraví, životního stylu, kultury...

 

8. Počítač pro každého dvojtýždenník určený pre bežných užívateľov PC, ktorí nie sú profesionálnymi odborníkmi IT a potrebujú jasné, praktické a použiteľné informácie.

 

9. Svět ženy lifestylový časopis určený ženám, které si s nadšením užívají života a jsou rády samy sebou. Jeho koncept je unikátní. Čtenářky v něm najdou nejen novinky ze světa módy, kosmetiky a životního stylu, ale také zajímavosti z oblasti bytového designu, cestování a gastronomie.

 

10. Naše krásna zahrada časopis je zameraný predovšetkým na okrasnú záhradu, venuje se však ttiež balkónom, terasám a úžitkovým i izbovým rastlinám. Fotografie a nákresy predstavují čitateľom najkrásnejšie české i svetové záhrady, praktické návody pomáhajú pri úpravách záhrad i pri pestovaní rastlín.

 

11. Náš útulný byt Mesačník je titulom servisného charakteru, je preňho charakteristická prehľadnosť, praktičnosť a predovšetkým obsahuje bohaté názorné ilustračné materiály. Podrobne mapuje celú problematiku bývania, nájdeme v ňom rubriky venované ako zariaďovaniu a dispozičnému členeniu interiéru, tak návody na výrobu najrôznejších doplnkov, ponuku konkrétnych výrobkov, služieb i noviniek na českom trhu. 

 

12. Venkov and style časopis, který se věnuje nejkrásnějším stránkám českého venkova opravdu ve velkém stylu. Jeho obsah zachycuje život na vesnici ze všech aspektů - od bydlení, zahrady a tipů na cestování přes chov domácích zvířat, tradiční řemesla, dětské hry až po recepty z regionálních surovin. 

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia