Informácie a správy

Kategórie
 
 
 
 
Úvod > Informácie a správy
 

OZNAM - doručovanie zásielok

OZNAM - doručovanie zásielok

 

 

Eshop je v prevádzke. BALÍČKY ODOSIELAME NA SLOVENSKO AJ DO ZAHRANIČIA.

 

OZNAM - zmena otváracích hodín

OZNAM - zmena otváracích hodín

 

 

 

Nové otváracie hodiny od 18.3.2020 do odvolania.

 

UPOZORNENIE !

UPOZORNENIE !

Na internete, Facebooku i prostredníctvom e-mailov sa šíri falošný inzerát, ktorý ponúka manuálnu prácu na doma, skladanie pier. Jeho cieľom je vylákať od ľudí poplatok 10-20 € za zaslanie štartovacieho balíčka na zloženie 200 pier. Poplatok má byť zaslaný na účet v zahraničí.

 

Puzzle pre náročných i fajnšmekrov

Puzzle pre náročných i fajnšmekrov

Do ponuky nášho internetového obchodu pribudla lahôdka pre tých, ktorí radi skladajú puzzle. Od vojenskej techniky, cez americké autá a vesmír až po svetové vlajky. Otestujte si svoje zručnosti a niečo sa popritom aj naučte. 

 

Pro zájemce a sběratele autogramů

Pro zájemce a sběratele autogramů

Novinku z vydavatelství Magnet Press Slovakia, knihu Milana Kopeckého a Petra Sehnálka nazvanou Poslední výstřely, s podtitulem Bojová cesta 1. československého armádního sboru v SSSR, si můžete zakoupit také na 17. ročníku mezinárodní modelářské a prodejní výstavy E-day, která se uskuteční 23. září 2017 v Top Hotelu, Praha 4 – Chodov. V době od 11.00 h do 15.00 h proběhne autogramiáda, během které vám zakoupený výtisk podepíše jeden z autorů knihy, pan Milan Kopecký.

 

Skvelá ponuka. Veľké zľavy na zaujímavé tituly

Skvelá ponuka. Veľké zľavy na zaujímavé tituly

Využite skvelú ponuku nášho e-shopu, ktorý aktuálne ponúka päť titulov s vojnovou tematikou za výrazne zľavnené ceny.

 

Spustili sme nový e-shop

Spustili sme nový e-shop

V snahe zlepšovať naše služby sme spustili nový e-shop press.sk. Má nový dizajn, je responzívny, takže odteraz môžete bez problémov jeho stránky prezerať i nakupovať tak v mobile, ako aj na tablete. Všetky zásielky doručujeme kuriérom, takže rýchlosť a spoľahlivosť je zaručená. Zvýšila sa i bezpečnosť, web beží na https zabezpečenom protokole.

Pre zákazníkov z Českej republiky

Nový e-shop je dvojdoménový, to znamená, že zákazníci z Českej republiky nájdu jeho kompletný obsah  na adrese https://www.magnetpress.cz/, kde môžu nakupovať za ceny v Kč. Platby sa realizujú na účet v českej banke, takže žiadne poplatky navyše, poštovné zodpovedá tiež cenám v ČR. Zákazníkov z Českej republiky prosíme, aby pri nákupoch používali už uvedenú adresu https://www.magnetpress.cz/.

 

Stolový letecký kalendár 2018

Stolový letecký kalendár 2018

Vážení čitatelia, tak ako každý rok aj teraz máte možnosť objednať si Stolový letecký kalendár na rok 2018 za cenu 120 Kč / 4,50 €. Členovia Profit klubu a Hobby klubu majú zľavu 10 %. Kalendár s česko-slovensko-anglickým textom a prehľadným týždenným radením obsahuje pôvodné fotografie leteckej techniky. V kalendári sú okrem iného vyznačené dátumy vychádzania jednotlivých časopisov vydavateľstva Magnet Press Slovakia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia