UPOZORNENIE !

Kategórie
 
 
 
 
 

UPOZORNENIE !

Na internete, Facebooku i prostredníctvom e-mailov sa šíri falošný inzerát, ktorý ponúka manuálnu prácu na doma, skladanie pier. Jeho cieľom je vylákať od ľudí poplatok 10-20 € za zaslanie štartovacieho balíčka na zloženie 200 pier. Poplatok má byť zaslaný na účet v zahraničí.

Maily s týmto inzerátom sú podpísané menom Ing. Beáta Novotná, s uvedením názvu a kontaktu na našu spoločnosť. Ako kontaktný e-mail je uvedená adresa novotnapraca@gmail.com.

Vyhlasujem, že naša spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o., takýto inzerát nevytvorila, nezverejňuje, ani nerozosiela a s vyššie uvedeným inzerátom nemáme nič spoločné. V našej spoločnosti nepracuje osoba s menom Ing. Beáta Novotná.

Inzerát zneužíva dobré meno spoločnosti MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o., pokúša sa podvodným spôsobom vylákať od ľudí finančné prostriedky a neoprávnene vyzýva i na zaslanie ich osobných údajov, pravdepodobne so snahou následne ich zneužiť. Preto už vec riešime právnou cestou. Zároveň upozorňujeme všetkých, aby na tento inzerát nereagovali a v žiadnom prípade nezasielali na uvedenú kontaktnú adresu svoje osobné údaje ani peniaze na účet uvedený v inzeráte.

 

Konateľ MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.

Dr. Zdeněk Úšela, CSc.

 
avatar

Mária Ignácová

Dobrý deň bohužiaľ tiež som naletela na tento e-mail píšem vám kôli tomu aby som sa spýtala či ponúkate prácu na doma?

...
avatar

referent

Nie, neponúkame.
MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.

...

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia