Svet časopisov

Kategórie
 
 
 
 
Úvod > Svet časopisov
 

Predplatné časopisov z vydavateľstva Magnet Press Slovakia na rok 2020

 

V ponuke eshopu nájdete možnosť objednať si predplatné časopisov z vydavateľstva Magnet Press Slovakia na rok 2020 za zvýhodnených podmienok vrátane bonusov a možnosti objednať si balíčky časopisov. 

 

Nový časopis - 50 zdravých receptů z naší zahrádky

 

Novinka v našej ponuke - predplatné časopisu 50 zdravých receptů z naší zahrádky - Speciálu časopisu Rozmarýna. 

 

Už v predaji - Vojenské hodinky sveta – funkčné repliky

 

Pripravujeme zberateľskú kolekciu : Vojenské hodinky světa – funkčné repliky

 

Vyber si svoj darček k predplatnému - august 2019

 

Získajte zľavu z ceny alebo darček k predplatnému!  Aktuálne akcie a darčeky z vydavateľstva Burda.

 

Akcia na časopisy z vydavateľstva Burda

 

Predplatné časopisov so zľavou až 49%

 

 

Nové časopisy v našej ponuke

Našu ponuku sme rozšírili o tri zaujímavé tituly -  Svět běhu, Svět outdooru a TravelLife.

 

TWM č.26 - Novodobé válčení už na pultoch

Autor Sergiusz Peczek k nemu hovorí nasledovné: V novém vydáni publikace The Weathering magazín sa budeme věnovat součastným zbraním a zbraňovým systémům. Poslední roky nám přinesly záplavu nových stavebnic nejmodernějšího vojenského vybavení.Často se stáva, že stavebnice se objevují jen několik měsíců po oficialních prezentacích předloh.   

 

Darčekový certifikát – darujte predplatné

Darujte predplatné časopisu - darovací certifikát, ktorý si stiahnete na našej stránke a vytlačíte. 

 

The Weathering magazine 25 - Kola, pásy a povrchy

Pripravujeme nové vydanie obľúbeného The Weathering Magazine, ktoré je v poradí už 25. Vydarené číslo sa priaznivcom modelárstva ukazuje pod názvom Kola, pásy, povrchy.

 

The Weathering magazine 24 - Noví provozovatelé

Populární The Weathering Magazine přichází s číslem 24. V něm již tradičně najdete množství skvělé práce předních modelářů, kteří používají inspirativní techniky i odpověď na dotaz, jak se dá inovativně postavit model, když zaužívané typy kamufláží a označení už byly použity opakovaně. Nechybí ani fotografická předloha a náhledy.

 

Legendárny Marvel: kolekcia figúrok - predplatné

Už viac než 40 rokov vydáva Marvel tie najlepšie svetové komiksy. Teraz môžete hrdinov a podliakov vesmíru Marvel získať v jedinečnej novej kolekcii oficiálne schválených figúrok!

Kolekcia má mať  70 čísel. Všetci hrdinovia a podliaci sú rozdelení do skupín podľa tímovej príslušnosti a vlastností. Avengers, Spider-Man,  Marvel Knights a X-Men. 

 

Hobby Historie č.41

V prvom tohtoročnom čísle Hobby Historie nájdete rozsiahly článok Operace Jiu-Jitsu, Špionážní operace RAF nad Sovětským svazem s československou dohrou 1952-1954.  V prvej polovici 50. rokov si britské Kráľovské letectvo na svoje konto pripísalo realizáciu niekoľkých prieskumných akcií, ktoré sa odohrali v značnej hĺbke sovietskeho vzdušného priestoru. Navzdory rozsiahlej činnosti sovietskeho vojska PVO dokázali Briti pravidelne uspieť. Pri jednej z britských špionážnych misií došlo i k ostrému zásahu československých hotovostných stíhačov. Viac sa dozviete z článku.

 

PC REVUE - nový titul v ponuke nášho e-shopu

Pre všetkých priaznivcov informačných a digitálnych technológií sme zaradili do ponuky nášho e-shopu od marca 2017 predplatné titulu spoločnosti DIGITAL VISIONS. Mesačník PC REVUE v tlačenej a digitálnej verzii je inteligentné čítanie pre každého, kto chce udržať krok s pokrokom. Využite možnosť zabezpečiť si pravidelný prísun zaujímavých článkov z oblastí digitálnych technológií. A ešte jeden bonus navyše! Každý predplatiteľ pre rok 2017 totiž automaticky získa spolu s časopisom aj užitočný softvér (Zoner Photo Studio, Eset Smart Security, Rebelle) v hodnote 169 EUR.

 

The Weathering magazine 23 - Die-cast

V přípravě je další číslo tematického speciálu The Weathering Magazine (TWM), s pořadovým číslem 23, které ponese název „Die-cast“. 

 

The Weathering magazine 22 - Základy

Vážení čtenáři, v přípravě je další číslo tematického speciálu The Weathering Magazine (TWM), s pořadovým číslem 22, které ponese název „Základy“. Do prodeje se nová publikace dostane nejspíše na přelomu letošního a příštího roku.

 

The Weathering Magazine nabízí 21. číslo. "Zašlý" vyjde v říjnu

Vážení čtenáři, plánujeme vydání nového čísla tematického speciálu The Weathering Magazine (TWM), s pořadovým číslem 21 a názvem „Zašlý“.

 

The Weathering magazine (TWM 20) - Kamufláže

Vážení čtenáři, na konec července letošního roku je plánováno vydání nového čísla tematického speciálu The Weathering Magazine (TWM) - Kamufláže. Ten ponese číslo 20 a bude zaměřen na kamufláže a kamuflování nejrůznějších vojenských prostředků.
Tentokrát nechybí ani historický exkurz do dějin používání maskovacího zbarvení ve vojenství. Mimo to v tomto vydání TWM najdete desítku článků s postupy, jak vytvořit různé typy kamufláže (Lozenge, Ambush, lomená kamufláž, „hrachovina“, moderní ruská kamufláž atd.) na různých objektech (letadla, tanky, lokomotivy, uniformy).

 

The Weathering magazine (TWM 19) - Pigmenty

Vážení čtenáři, právě vyšlo další vydání vašeho oblíbeného časopisu The Weathering Magazine (TWM) č.19 v češtine s názvem Pigmenty. Toto vydání je zaměřeno na pigmenty. Jeho obsahem jsou klasické návody na použití pigmentů - tedy jak na pásy, zaprášení, výfuky, očouzení od výstřelných otvorů a další možnosti použití.
Objednávejte zde

 

The Weathering magazine (TWM 18) - Reálně

Vážení příznivci The Weathering magazine, právě vyšlo další vydání vašeho oblíbeného časopisu v češtine s názvem Reálně, protože představuje směr stavby a barvení založený přísně na co nejvyšší shodě s fotografií předlohy - včetně stupně zašpinění, opotřebení a dalších faktorů.  Ke stavbě je vždy přiložena/y fotografie, ze kterých stavba vycházela, takto zaměřený směr se snaží o ultrarealismus. Objednáním nového vydání TWM získáte přesného, správného a současné době odpovídajícího průvodce patinovacími technikami vysvětlujícího vše do nejmenších detailů. 

 

Bitva o Berlín

Edícia Bitva o Berlín vám názorne priblíži históriu tejto bitky. V každom čísle časopisu spoznáte zaujímavé fakty z bitky o Berlín. Súčasťou edície sú kocky COBI, z ktorých si budete môcť postaviť tanky, delá, obrnené a ďalšie vojenské vozidlá, prvky diorámy prezentujúcej túto bitku a figúrky vojakov. Každé číslo edície obsahuje okrem časopisu súpravu 100 kociek, ktoré sú plne kompatibilné s ostatnými stavebnicami. Edícia bude mať minimálne 25 čísel a vychádzať raz týždenne. 1. číslo kolekcie bude za cenu 2,49 €, 2. číslo za 5,49 € a od 3. čísla je cena 6,99 €. Kolekciu si môžete predplatiť od 3. čísla, prvé dve čísla objednávajte samostatne. Predplatitelia dostanú 1x mesačne zásielku obsahujúcu štyri čísla. Pri predplatnom poštovné a balné hradí vydavateľ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia