Kategórie
 
 
 
 
Časopisy > Pre ženy > Marianne bydlení - predplatné
 

Marianne bydlení - predplatné

Vydavateľ:Burda International
Vaša cena: 23,00 €
:
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:204
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:210
Rozmery - výškaRozmery:275
JazykJazyk:český
ISSNISSN:1214-5580
PeriodicitaPeriodicita:mesačník

Popis titulu

Časopis Marianne Bydlení.


Marianne Bývanie je jediný časopis o bývaní na českom trhu, ktorý sa v rámci projektu Premeny zaoberá skutočnými realizáciami interiérov svojich čitateľov. Redakčný tím tvoria profesionálni interiéroví architekti, ktorí pri premenách rešpektujú ako individuálny životný štýl každého klienta, ako aj jeho finančné možnosti. Výsledkom ich práce je profesionálne navrhnutý interiér, ktorý môže byť inšpiráciou aj pre ostatných, a tiež autentická reportáž z premeny, ktorá nemá obdobu v žiadnom z konkurenčných časopisov o bývaní. Nejde teda len o inšpirujúce reportáže a fotografie, ide o realitu.

Projekt časopisu Marianne Bývanie stavia na praktických informáciách a návodoch, konkrétnych tipoch z obchodov a cenovej dostupnosti pre najširšie čitateľskej vrstvy. Stránky časopisu jednoducho ukazujú, že bývanie ako súčasť moderného životného štýlu nemusí byť len jednorazovou starosťou, ale každodennou radosťou. Marianne Bývanie učí svojich čitateľov nebáť sa vlastných nápadov a ukazuje im, ako ľahká môže byť ich realizácia. Vďaka úspešnosti projektu Marianne Bývanie sa rozvíja spolupráca so spokojnými partnermi aj v ďalších smeroch.
 

Akcia  platí do vyčerpania zásob.

 

Darčeky posielame do dvoch mesiacov od ukončenia akcie alebo od úhrady predplatného.
 

 

Pri produkte "Pre držiteľov karty IKEA Family" :  zadávajte do poznámky k objednávke číslo svojej IKEA karty. 

V prípade, že objednávate predplatné s darčekom a uvádzate inú dodaciu a inú fakturačnú adresu, prosíme Vás uviesť do poznámky, na ktorú adresu si prajete darček zaslať.

Komentáre

avatar

Domi

Dobry den, chcem sa opytat ci predplatne s Leifheit vusavacom je aj s prislusenstvom (mop a tyc) alebo cisto len vysavac na okna?
Dakujem

...
avatar

webmaster

Dobrý deň, táto akcia je už ukončená.

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia