Kategórie
 
 
 
 
Časopisy > Záhradkárstvo, poľnohospodárstvo > Naše krásná zahrada - predplatné
 

Naše krásná zahrada - predplatné

Vydavateľ:Burda International
Vaša cena: 23,43 €
:
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:68
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:210
Rozmery - výškaRozmery:275
JazykJazyk:český
ISSNISSN:1211-4995
PeriodicitaPeriodicita:mesačník

Popis titulu

Časopis Naše krásná zahrada 


Časopis je zameraný predovšetkým na okrasnú záhradu, venuje se však ttiež balkónom, terasám a úžitkovým i izbovým rastlinám. Fotografie a nákresy predstavují čitateľom najkrásnejšie české i svetové záhrady, praktické návody pomáhajú pri úpravách záhrad i pri pestovaní rastlín. A-Z magazín každý mesiac prehľadne informuje, čo je práve v záhrade, za oknami i v skleníku najdôležitejšie.

 

Vychádza 12x ročne.

Komentáre

avatar

Jarmila Kováčová

Dobry den.
Poprosim Vas o zaslanie danoveho dokladu k platbe 41,29 EUR zo dna 28.11.2019 VS 8894420809. Zaroven sa chcem opytat ci je este moznost objednavky roscneho predplatneho Nase krasna zahrada - 5 tematickych specialov 2020. Nae krasnu zahradu sme si vsak uz predplatili v hore uvedenej platbe. Doobjednat mame zaujem uz len 5 specialov.
Dakujeme za vybavenie.

...
avatar

webmaster MAGNET PRESS, SLOVAKIA s. r. o.

Dobrý deň, poprosím Vás napísať priamo na oddelenie predplatného na mail predplatne@press.sk alebo sa môžete informovať aj telefonicky na t. č. +421 02/67 20 19 31-33. Je potrebné uviesť číslo zákaznika.

...
avatar

webmaster MAGNET PRESS, SLOVAKIA s. r. o.

Dobrý deň, časopis si môžete objednať cez náš eshop www.press.sk. Treba si vybrať vo výberovej lište hore vpravo o aké predplatné máte záujem (ročné, polročné, s akým bonusom...) a kliknúť na červené tlačítko KÚPIŤ. Vyplniť dodacie a platobné údaje a objednávku odoslať. Alebo môžete urobiť mailovú objednávku na predplatne@press.sk, či telefonickú objednávku na t.č. +421 02/67 20 19 31-33
Webmaster MAGNET PRESS, SLOVAKIA s. r. o.

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia