Kategórie
 
 
 
 
Časopisy > Pre deti a mládež > Pevnost - predplatné
 

Pevnost - predplatné

Vaša cena: 31,50 €
:
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:84
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:295
Rozmery - výškaRozmery:210
JazykJazyk:český
ISSNISSN:1213-8215
PeriodicitaPeriodicita:mesačník

Popis titulu

Časopis Pevnost

Pevnosť (založená v roku 2002) je mesačník, ktorý sa zameriava na súčasné popkultúrne fenomény s akcentáciou na žáner fantasy, v menšej miere tiež na science fiction a horor. Za svoj prínos pre tuzemskú fantastiku bol niekoľkokrát ocenený odbornou komisiou Akadémie SFFH v kategórii "časopis roka".

Pevnosť je rozčlenená do štyroch sekcií: na filmovú, literárnu, hernú a historicko-mytologickú. Súčasné fenomény (Hobit, Twilight sága, Hunger Games, Zaklínač i.) Tvoria základ doplnený pôvodnými recenziami, tematickými článkami a rozhovormi s filmovými či literárnymi tvorcami, ktoré komplexne mapujú súčasnú žánrovú a popkultúrna scénu. V Pevnosti taktiež nechýbajú v súčasnosti veľmi obľúbené "vývozné produkty" japonskej kultúry: manga a anime; špecifické je aj zameranie na fenomén doskových a kartových hier. Časopis sa nevyhýba ani edukativnejšie zameraným materiálom, ktoré možno nájsť najmä v sekcii o histórii a mytológii.

Pevnosť vychádza v dvoch mutáciách: v klasickej podobe a vo verzii plus, ktorá každý mesiac prináša atraktívnu knižnú či komiksovú prílohu.

Komentáre

avatar

František Gál

Dobry den v Pevnosti cislo 9/2019 je uvedene ,ze ako darček dostanu predpatitelia CD Bila Vrana od skupiny Tempus. Ja som spominane CD nenasiel .https://www.facebook.com/tempuscz/photos/a.165943830094734/2514688281886932/?type=3&theater

...
avatar

Zuzana

Aký je rozdiel medzi Pevnost a Pevnosť Plus?

...
avatar

Machánová

Pevnost Plus je s knihou

referentka predplatiteľského servisu

...
avatar

Jaroslav

Da sa casopis kupit aj niekde v novinovom stanku?

...
avatar

Machánová

Určite áno, ale nemáme prehľad o novinových stánkoch. Časopis si môžete objednať aj mailom na adrese: casopisy@press.sk.

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia