Kategórie
 
 
 
 
Knihy > Ekonómia, manažment, právo > Právo > Občiansky zákonník 1. a 2.diel
 

Občiansky zákonník 1. a 2.diel

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Bežná cena: 199,00 € Vaša cena: 195,00 €
:
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:3208
VäzbaVäzba:pevná
Rozmery - šírkaRozmery:168
Rozmery - výškaRozmery:248
JazykJazyk:slovenský
ISBNISBN:9788074005978

Popis titulu

Občiansky zákonník 1. a 2.diel

 

Prvý Veľký komentár C. H. Beck k Občianskemu zákonníku. Výnimočnosťou komentára je úzka špecializácia a jedinečné zloženie autorského kolektívu, vedeného doc. JUDr. Markom Števčekom, PhD., ktorý pozostáva z odborníkov venujúcim sa civilnému právu v teórii i praxi. Spracovanie jednotlivých ustanovení Občianskeho zákonníka bolo medzi autorov rozdelené tak, aby reflektovalo ich teoretické i praktické zameranie na jednotlivé oblasti a inštitúty občianskeho práva. Komentár ponúka podrobný a rozsiahly odborný výklad jednotlivých ustanovení Občianskeho zákonníka ako základného civilného kódexu, doplnený rozsiahlou relevantnou judikatúrou súdov.
Vzhľadom na to, že ide o komentár k základnému kódexu civilného práva, je komentár určený pre širokú odbornú verejnosť, najmä pre advokátov, firemných právnikov, sudcov, prokurátorov, štátnych zamestnancov, organizácie na ochranu spotrebiteľa, verejné inštitúcie, študentov práva, podnikateľov ale napríklad i pre laikov, ktorí budú hľadať v Občianskom zákonníku odpovede na riešenie svojich súkromných občianskoprávnych vzťahov.

 Kolektiv autorů:
Jana Baricová, Milan Budjač, Kristian Csach, Juraj Czirfusz, Róbert Dobrovodský, Denisa Dulaková, Dominika Dziaková, Zuzana Fabianová, Martina Gajdošová, Tomáš Gábriš, Kristína Grausová, Juraj Gyárfáš, Ivan Humeník, Monika Jurčová, Peter Kerecman, Alexandra Kotrecová, Martin Križan, Jakub Löwy, Soňa Mesiarkinová, Jana Mitterpachová, Andrea Moravčíková, Marianna Novotná, Ľubomír Pagáč, Martin Petruľák, Veronika Skorková, Peter Strapáč, Martina Šulíková, Jozef Vozár

Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia