Kategórie
 
 
 
 
Časopisy > Móda > Elle - obnova predplatného
 

Elle - obnova predplatného

Vydavateľ:Burda International
Vaša cena: 28,50 €
:
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:210
Rozmery - výškaRozmery:297
JazykJazyk:český
ISSNISSN:1210-8480
PeriodicitaPeriodicita:mesačník

Popis titulu

ELLE je mezinárodní módní časopis určený sofistikovaným, nezávislým ženám s citem pro vlastní styl. Čtenářkám pravidelně představuje nejnovější módní trendy z ulic i přehlídek světových návrhářů, většinou formou exkluzivních módních editorialů. Kromě toho přináší profily a rozhovory s osobnostmi módy, kultury a showbusinessu nebo praktické tipy týkající se krásy, zdraví a fitness. Mezi časopisy stejného zaměření je ELLE na českém trhu jednoznačně číslem jedna.

 

Objednať obnovu predplatného si môže len zákazník, ktorý má aktuálne resp. končiace predplatné tohto titulu. Pri nesplnení tejto podmienky nebude objednávka vybavená.

Akcia platí do vyčerpania zásob. 

 

 

Darčeky posielame do dvoch mesiacov od ukončenia akcie alebo od úhrady predplatného.
 

 

V prípade, že objednávate predplatné s darčekom a uvádzate inú dodaciu a inú fakturačnú adresu, prosíme Vás uviesť do poznámky, na ktorú adresu si prajete darček zaslať.

Komentáre

Terézia

Obnova predplatného

...
avatar

webmaster MAGNET PRESS, SLOVAKIA s. r. o.

Dobrý deň, časopis si môžete objednať cez náš eshop www.press.sk. Treba si vybrať vo výberovej lište hore vpravo o aké predplatné máte záujem (ročné, polročné, s akým bonusom...) a kliknúť na červené tlačítko KÚPIŤ. Vyplniť dodacie a platobné údaje a objednávku odoslať. Alebo môžete urobiť mailovú objednávku na predplatne@press.sk, či telefonickú objednávku na t.č. +421 02/67 20 19 31-33

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia