Kategórie
 
 
 
 
Úvod > Film > Trilery a detektívky > Kojak - kolekcia DVD
 

Kojak - kolekcia DVD

Vydavateľ:AMERCOM S.A.
Vaša cena: 27,50 €
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
JazykJazyk:český
ISBNISBN:978-83-261-0619-4
Voliteľný stavVoliteľný stav:Titul je vypredaný
Rok vydaniaRok vydania:2010
PeriodicitaPeriodicita:dvojtýždeník

Popis titulu

Kojak je americký kriminálny seriál, ktorý bol natočený v rokoch 1973-1978. V piatich sériách dosiahol počet 118 epizód. Hlavný hrdinom je charizmatický inšpektor Theo Kojak, stvárnený Tellym Savalasom. Hlavného hrdinu nahovoril Miroslav Moravec.
Dej seriálu:
Kojak pracuje na policajnom oddelení v Manhattane, teda jednej z častí New Yorku. Jeho nadriadeným je kapitán Frank McNeil (Dan Frazer). Obaja sa poznajú dlhé roky a medzitým dávno zistili, že sa na seba môžu stopercentne spoľahnúť. Pri svojej práci rieši Kojak zločiny vrážd, lúpeží a vydierania. Používa vlastný štýl práce. Je vybavený neomylným inštinktom, ktorý ho vždy privedie na správnu stopu. Jeho kolegami sú tiež detektívi Stavros (ktorého hrá Tellyho brat George Savalas), Rizzo (Vince Conti) a Saperstein (Mark Russell). Práve od nich Kojak občas očakáva podobný štýl premýšľania, ako má on sám. Nie vždy s tým však má úspech. Nitky niektorých prípadov vedú až k najvyšším kruhom, a tak na neho zodpovední ľudia občas vyvíjajú nátlak. On sa ale nezľakne a vždy ide za svojím cieľom: dostať pravého páchateľa. Kojak miluje lízanky a má tiež jedinečný zmysel pre humor.

Upozornenie!!!
Kolekcia bude pozostávať z 12 čísiel. Kolekciu je možné si predplatiť od druhého čísla. Prvé číslo bude predajné samostatne za cenu 1,30€  a  od druhého čísla za cenu 2,65€. Každé čislo kolekcie bude obsahovať magazín s popisom epizód a samotné DVD s niekoľkými epizodami.

Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia