Kategórie
 
 
 
 
Úvod > Časopisy > Výchova, vzdelávanie > Creative amos - predplatné
 

Creative amos - predplatné

Vydavateľ:EFKO art, s.r.o.
Vaša cena: 9,20 €
:
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:38
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:240
Rozmery - výškaRozmery:220
JazykJazyk:český a slovenský
PeriodicitaPeriodicita:štvrťročník

Popis titulu

Časopis Creative amos


Creative Amos je časopis pre kreatívnu tvorbu. Obsahuje 20 originálnych nápadov na výrobu jednoduchých i zložitejších výrobkov s ich pracovnými postupmi. U každého z nápadov nájdete zoznam vecí, ktoré budete k výrobe potrebovať, podrobný opis pracovného postupu krok za krokom a veľa ilustračných fotografií.

Časopis ďalej obsahuje zaujímavé články a reportáže z umeleckej oblasti a tiež niečo málo z histórie tvorenia. A čo všetko si podľa Tvorivého Amosa môžete vyrobiť? Od jednoduchých výrobkov a dekorácií z papiera a lepenky, cez výrobu sviečok, figúrok a postavičiek z najrôznejších materiálov, až po zložitejšie sadrové či keramické mozaiky.

Chcete si vyrobiť svoj vlastný ručný papier, skúsiť batikovanie či maľovať na hodváb? Podľa nášho návodu to pre Vás určite nebude žiadny problém. Stačí trocha tej šikovnosti a fantázie a pod Vašimi rukami budú vznikať krásne a originálne umelecké dielka použiteľné ako bytový doplnok či zaujímavé darčeky pre vašich blízkych.

Creative Amos je časopis pre celú Vašu rodinu. Deti sa z neho môžu naučiť rozvíjať svoje schopnosti, rodičia zase využiť niektoré výrobky pre originálne a praktické skrášlenie svojho domova. Vychádza 4xročne.

V cenovej ponuke nájdete aj šanón na zakladanie svojho obľubeného časopisu.

Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia