Kategórie
 
 
 
 
Úvod > Modely, hračky > Tank T-34-85 > Tank T-34-85 - predplatné
 

Tank T-34-85 - predplatné

Vydavateľ:Eaglemoss Ltd.
Vaša cena: 35,96 €
:
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:16
VäzbaVäzba:iná
Rozmery - šírkaRozmery:220
Rozmery - výškaRozmery:275
JazykJazyk:český
PeriodicitaPeriodicita:týždenník

Popis titulu

Pre modelárov a milovníkov vojenskej histórie prichádza skutočná lahôdka - presný kovový model tanku T-34-85 v meradle 1:16. Ide o legendárny tank Červenej armády, ktorý bol zároveň najmasovejšie vyrábaným tankom svojej doby. Snúbila sa v ňom vysoká rýchlosť, pohyblivosť a palebná sila. Tank T-34-85 výrazne prispel k víťazstvu Sovietskeho zväzu nad fašistickým Nemeckom a stal sa jedným z jeho symbolov.

Model vo veľkom meradle  1:16 presne zodpovedá T-34-85 z roku 1945 s kanónom ZIS-S-53 kalibru 85 mm. Rozmery všetkých súčiastok proporčne zodpovedajú rozmerom dielov skutočného T-34-85 a sú vyrobené z vysoko odolných materiálov – kovu a umelej hmoty na báze akrylonitrilu.

Model ľahko zostavíte pomocou niekoľkých nástrojov, predovšetkým skrutkovača. Model obsahuje veľa pohybujúcich sa súčiastok a otvárajúcich sa poklopov. Vo vnútri model vyzerá ako v skutočnom tanku, od riadiacej kabíny až po motorový priestor. Tank je vybavený vnútorným osvetlením. Model je už vo farbe, vonkajšia podoba tanku zodpovedá verzii, ktorá sa používala v bojoch proti Nemecku, na jar v roku 1945.Tank môžete nafarbiť aj podľa iného skutočného vzoru, alebo použiť špeciálnu modelársku techniku, s ktorej pomocou vytvoríte efekt pôsobenia atmosférických podmienok na tank, aby ste mu dodali ešte realistickejšiu podobu!

Pre zostavenie tohto modelu nie sú potrebné zvláštne zručnosti. Súčiastky sa spájajú skrutkami alebo sa jednoducho zošívajú. V každom čísle dostanete niekoľko súčiastok a bez chvatu môžete stavať model tanku. Stavba modelu predstavuje postupné spojovanie jednotlivých dielov - stien veže a kapoty, kolies a pásov, základných zbraní, motoru a transmisie. Kovové súčiastky dodávajú modelu váhu, čím napodobňujú silu a mohutnosť skutočného stroja.

V jednotlivých číslach časopisu Tank T-34 nájdete všetky potrebné informácie pre zostavenie modelu. Na 16-tich bohato ilustrovaných stranách vás očakávajú podrobné informácie o vývoji ruských tankov a o histórii T-34-85. V každom čísle si môžete prečítať zaujímavé medailóny o ľuďoch, ktorí projektovali a stavali T-34-85, bojovali v ňom, ale tiež o významných bitkách, v ktorých bol tank nasadený.

Cena čísla 1 kolekcie je 1,99 €, cena 2. čísla je 4,99 € a od 3. čísla je cena každého 8,99 €. Objednajte si predplatné tejto kolekcie a nezmeškajte žiadne číslo. Časopis vychádza týždenne a predplatitelia dostanú každý mesiac jednu zásielku, obsahujúcu 4 časopisy. Predplatné je možné od 3.čísla. Číslo 1 a 2 si musíte zakúpiť mimo predplatného, či už v našom e-shope, v našich predajniach  alebo v novinovom stánku. Ceny a druhy predplatného sú nasledovné:

·         4 čísla = 35,96 €

·         8 čísel = 72,92 €

·         12 čísel = 107,88 €

Predplatitelia obdržia 4 darčeky:

  • zakladač na časopisy, dostanete zdarma s druhou zásielkou
  • pracovná podložka, dostanete zdarma so štvrtou zásielkou
  • model transportéru SD.KFZ.251/1, dostanete zdarma so šiestou zásielkou
  • hodinky německé Luftwaffe, dostanete zdarma s ôsmou zásielkou

Kolekcia sa skladá zo 120 čísel a doba montáže je približne 2 roky.

Viac podrobností nájdete na www.model-t34.cz

Komentáre

avatar

Janett Vrcek

Dobry den chyba mi jedno cislo Tank T-34-85 a jedno cislo 45 ako si ho mozem dokupit.DAKUJEM

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia