Kategórie
 
 
 
 
Modely, hračky > Kolekce automobilů Jamese Bonda
 

Kolekce automobilů Jamese Bonda

Vaša cena: 71,92 €
:
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:16
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
JazykJazyk:český
Voliteľný stavVoliteľný stav:Nie je možné objednať
Rok vydaniaRok vydania:2013
PeriodicitaPeriodicita:dvojtýždenník

Popis titulu

Každé číslo vydania tejto kolekcie prináša 16-stránkový časopis, ktorý obsahuje údaje o konkrétnom automobile Jamesa Bonda, informácie z nakrúcania, farebný plagát vozidla a mnoho ďalších informácií. A to hlavné - súčasťou každého čísla je i precízny kovový model auta v mierke 1:43, ktorý v tomto príbehu vystupoval. Modely sú dodávané v špeciálnych zberateľských krabičkách, ktoré znázorňujú prostredie z filmu. Predpokladaný rozsah kolekcie je 60 čísiel. Pre predplatiteľov sú pripravené 3 darčeky:

* Helikoptéru Little Nellie (s prvou zásielkou)
* Renault 11 (s treťou zásielkou)
* Tank T-55 (s piatou zásielkou)

Cena prvého čísla je len 2,99 €, cena druhého čísla je 5,99 € a od tretieho je cena každého ďalšieho čísla 8,99 €. K samostatne kupovaným číslam sa účtuje aj poštovné. Pri predplatnom je poštovné a balné zadarmo.
Predplatné môžete objednávať najskôr od 3. čísla, čísla 1 a 2 sú samostatne predajné. Pri objednávaní cez e-shop uveďte vždy do poznámky (okno označené textom „Ak máte pripomienky k objednávke, napíšte nám ich:“) od ktorého čísla si prajete kolekciu zasielať. Tento údaj uveďte aj pri iných spôsoboch objednávky. Predplatiť si môžete 2, 4 alebo 8 čísiel a následne si predplatné predlžiť. My vám potom podľa počtu predplatených zásielok budeme zasielať darčeky.

Časopis vychádza 2xmesačne, predplatitelia dostanú vždy 1xmesačne zásielku obsahujúcu dve čísla. Zásielku Vám doručí kuriér na vašu adresu. Poštovné a balné hradí vydavateľ. Možný aj osobný odber v predajni Magnet Press, Slovakia s.r.o. na Šustekovej 8, v Bratislave.

Viac podrobností o kolekcii nájdete tu.

Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia