Spustili sme nový e-shop

Kategórie
 
 
 
Spustili sme nový e-shop - slide 3
Spustili sme nový e-shop - slide 6
Spustili sme nový e-shop - slide 5
Spustili sme nový e-shop - slide 4
Spustili sme nový e-shop - slide 2
Spustili sme nový e-shop - slide 1
 
 

Vydali sme...
viac ako 45 publikácií..

E-predplatné
ideme s dobou

Predplatiteľský servis
staráme sa o vás

Predplatiteľom výhodne
získate od nás ďalšie benefity

 
 
 
Úvod > Spustili sme nový e-shop
 
Novinky
50
 
 
Ponuka časopisov
50
 
 
Odporúčame
30
 
 

Spustili sme nový e-shop

V snahe zlepšovať naše služby sme spustili nový e-shop press.sk. Má nový dizajn, je responzívny, takže odteraz môžete bez problémov jeho stránky prezerať i nakupovať tak v mobile, ako aj na tablete. Všetky zásielky doručujeme kuriérom, takže rýchlosť a spoľahlivosť je zaručená. Zvýšila sa i bezpečnosť, web beží na https zabezpečenom protokole.

Pre zákazníkov z Českej republiky

Nový e-shop je dvojdoménový, to znamená, že zákazníci z Českej republiky nájdu jeho kompletný obsah  na adrese https://www.magnetpress.cz/, kde môžu nakupovať za ceny v Kč. Platby sa realizujú na účet v českej banke, takže žiadne poplatky navyše, poštovné zodpovedá tiež cenám v ČR. Zákazníkov z Českej republiky prosíme, aby pri nákupoch používali už uvedenú adresu https://www.magnetpress.cz/.

Bonusy sme zachovali

Zachovali sme aj bonus pre predplatiteľov časopisov zo SR a ČR. Využite možnosť uplatnenia zľavy na nákup produktov vo výške 10 %. Každý predplatiteľ aspoň jedného časopisu predplateného na rok v našej spoločnosti sa stáva členom „Hobby klubu“ (v SR) a „Profit klubu“ (v ČR) a pri nákupe produktov má nárok na zľavu vo výške 10 % pri tituloch, ktoré majú po dobu trvania predplatného uvedené ceny pre Hobby klub i Profit klub. Využite túto možnosť, získate tak najrôznejšie tituly za bezkonkurenčné ceny.

Pokiaľ v priebehu návštevy násho nového e-shopu narazíte na nejakú chybu, chceme Vás poprosiť o pochopenie. Môžete nás na ňu upozorniť na adrese info@press.sk alebo webmaster@press.sk. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia