Kategórie
 
 
 
 
Úvod > Časopisy > Pre deti a mládež > Marvel kolekcia figúrok č. 2 - Kapitán Amerika
 

Marvel kolekcia figúrok č. 2 - Kapitán Amerika

Vaša cena: 6,99 €
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:16
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:220
Rozmery - výškaRozmery:275
JazykJazyk:český
Rok vydaniaRok vydania:2018
PeriodicitaPeriodicita:dvojtýždeník

Popis titulu

Lahôdka pre komiksových fanúšikov a zberateľov. 

Viac než 40 rokov ponúka Marvel tie najlepšie svetové komiksy. Nová kolekcia figúrok ponúka známych kladných aj záporných hrdinov. Vydavateľstvo Magnet Press vám ich ponúka aj ako predplatné

 

 

Druhé číslo prináša okrem textu aj figúrku vodcu The Avengers, ktorým je Captain America. 

 

Vlastným menom Steve Rogers sa narodil v USA ešte pred II. svetovou vojnou. Túžil brániť svoju vlasť, a tak narukoval do armády, lenže tu sa do popredia dostal problém - jeho fyzická zdatnosť nebola na armádu dostatočná, bol však šikovný, poslušný a disciplinovaný, preto ho vybrali pre experimentálny projekt renomovaného vedca z Nemecka. Ten vynašiel sérum tzv. supervojaka, z ktorých by potom bola zložená celá armáda. Steve po vpichnutí séra okamžite dospel, lenže žiadne superschopnosti sa nedostavili. Zvýšili sa však jeho reflexy, pohyblivosť, regenerácia, vytrvalosť, taktiež začal pomalšie starnúť.

Captain America má skvelý výcvik, ovláda niekoľko bojových umení, jeho prednosti sú aj v plánovaní - je výborným stratégom a lídrom. Lekár, ktorý mu vpichol sérum bol zavraždený, Steve Rogers je teda jediný človek na svete, ktorý ho má v žilách. Používa štít, ktorý je zliatinou dvoch superkovov, používa ho na defenzívu i ofenzívu. Pôsobí ako vodca The Avengers.

Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia