Kategórie
 
 
 
 
Knihy > Ekonómia, manažment, právo > Právo > Všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov
 

Všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov

Vydavateľ:C.H.Beck
Bežná cena: 69,00 € Vaša cena: 65,50 €
:
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:886
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:140
Rozmery - výškaRozmery:221
JazykJazyk:slovenský
ISBNISBN:978-80-7400-714-9
Rok vydaniaRok vydania:2018

Popis titulu

„Verím, že publikácia pomôže čitateľom zorientovať sa v oblasti ochrany osobných údajov a vyriešiť nejednu praktickú otázku. Publikácia od autorského kolektívu obsahuje mnoho zaujímavých debát a určite ju odporúčam slovenskému odbornému čitateľovi."

Mgr. Martin Husovec, PhD.
Assistant professor, Tilburg University, Law School, Holandské kráľovstvo & Pridružený vedecký pracovník, Stanford Law School, Stanford University, USA.

„Posudzovaná publikácia je podľa môjho názoru vyváženým spojením vedeckého a praktického pohľadu na problematiku ochrany osobných údajov. Pozitívom praktickej časti je snaha autorov o vysvetľovanie jednotlivých otázok aj odkazom na súvisiace rozhodnutia súdnych orgánov, rozhodnutia Komisie, prípadne na prípravné práce v procese tvorby nariadenia 2016/679. Aj keď k dnešnému dňu už existuje niekoľko slovenských publikácií venujúcich sa nariadeniu 2016/679, táto publikácia je špecifická tým, že z nej čitateľ získa nielen predstavu o aktuálnej regulácii ochrany osobných údajov, ale aj o prepojení problematiky osobných údajov s inými právnymi odvetviami.“

doc. JUDr. Martina Jánošíková, PhD.
Riaditeľka Ústavu medzinárodného práva a európskeho práva Právnickej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia