Kategórie
 
 
 
 
Časopisy > Modelárstvo > The Weathering Magazine - Džungle a Vietnam
 

The Weathering Magazine - Džungle a Vietnam

Vaša cena: 8,00 €
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:68
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:210
Rozmery - výškaRozmery:297
JazykJazyk:český
Deň vydaniaDeň vydania:10
Mesiac vydaniaMesiac vydania:7
Rok vydaniaRok vydania:2014

Popis titulu

Začiatkom júla tohto roka vyjde v češtine nový diel modelárskeho špeciálu The Weathering magazine (TWM) zameraný tentoraz na tvorbu džungle, hustých tropických porastov a vojnu vo Vietname (vrátane lietadiel). Objavia sa tam osvedčení autori ako Demčenko, Jerett a Murphy.

Publikácie sa nedostanú do bežného predaja v novinových stánkoch, čitatelia a modelárski obchodníci majú možnosť si publikáciu objednať do konca júna, potom sa možnosť objednania končí. Nie je tu možnosť doobjednania, pretože nebude odkiaľ, nemôžeme brať ďalšie čísla na sklad, dotlač nepripadá do úvahy. Každá publikácia TWM sa v českom vydaní objaví raz a nikdy viac. Preto neváhajte a v dostatočnom predstihu objednávajte, kým sa dá!

Prvá publikácia v českom jazyku do redakcie dorazí okolo 10. júla 2014, bude mať 64 strán + 4 strany obálky. Tlač na lesklú kriedu, pultová cena 199 Kč / 8,00 €. Zľavy sa budú riadiť podľa počtu objednaných kusov: 3 až 5 kusov – 15% zľava, 6 až 10 kusov -20% zľava, 11 až 20 kusov – 25% zľava, 21 až 30 kusov – 30% zľava, 31 a viac kusov – 35% zľava.


 

Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia