Kategórie
 
 
 
 
e-predplatné > e-časopisy > Modelář extra > Modelář extra - predplatné
 

Modelář extra - predplatné

Vaša cena: 7,60 €
:
epredplatné
Cenová ponuka:
Čo je epredplatné?
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:65
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:210
Rozmery - výškaRozmery:297
JazykJazyk:český
ISSNISSN:1214-7842
PeriodicitaPeriodicita:špeciál

Popis titulu

Modelář extra - predplatné

 

Vydavateľ časopisu Modelář, spoločnosť Aeromedia a.s. Praha pripravuje pre všetkých priaznivcov plastikového modelárstva špeciál pod názvom Modelář Extra, ktorý vychádza dvakrát ročne. V každom čísle nájdete monografie, výkresy, porovnanie stavebníc plastikových modelov od rôznych výrobcov, množstvo kamufláží, fotografií a stavebných postupov potrebných ku stavbe plastikových modelov a diorám a rôzne ďalšie zaujímavosti.

 

BONUS PRE PREDPLATITEĽOV:

Súčasní a noví predplatitelia v spoločnosti MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. a MAGNET PRESS, CZ s.r.o.  získajú časopisy za zvýhodnené ceny oproti cenám v stánkovom predaji. Predplatitelia v týchto spoločnostiach sa stávajú členmi Hobby klubu (predplatitelia v SR) alebo Profit klubu (predplatitelia v ČR), s oprávnením využívať členské výhody, najmä nákup v zásielkovom internetovom obchode so zľavou 10% na určené produkty. Noví predplatitelia môžu ponúkané výhody využívať okamžite po uhradení predplatného.

 

VÝHODY KARTY MPS S BONUSOM

Už tradične všetci abonenti, ktorí si predplatia niektorý časopis z nášho vydavateľstva (ATM, L+K, Modelář, AeroHobby), získajú s januárovými číslami aj kartu MPS, ktorá im aj v roku 2020 zaručí identické zľavy ako doteraz. Predplaťte si aj vy niektorý z našich časopisov a získajte kartu MPS.  

 

Bonus 2020

Predplatiteľ našich časopisov na rok 2020, ktorý uhradí predplatné najneskôr do31.1.2020, môže získať knihu Super Sabry nad Československom (13,90 € / 359 Kć) alebo Lety pre život (10,90 € / 299 Kč) iba za poštovné. Platí do vypredania zásob a len v prípade, že úhrada bude pripísaná na náš účet do 31.1.2020. Knihu si môžete vybrať vo výberovej lište pri produkte.  Suma poštovného 3,50 €  / 90 Kč je zahrnutá v celkovej cene.

 


 

Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia