Kategórie
 
 
 
 
Časopisy > Vydavatelia > Magnet Press > LK PLUS 2020 SR - predplatné
 

LK PLUS 2020 SR - predplatné

LK PLUS 2020 SR - predplatné
LK PLUS 2020 SR - predplatné
 
Vaša cena: 46,90 €
:
epredplatné
Cenová ponuka:
Čo je epredplatné?
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
JazykJazyk:český a slovenský
Rok vydaniaRok vydania:2020

Popis titulu

Balík obsahuje:

  • 12 čísiel časopisu Letectví + kosmonautika 
  • 1x Ročenka Vzdušných síl OS SR 2020

BONUS PRE PREDPLATITEĽOV:

Súčasní a noví predplatitelia v spoločnosti MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. a MAGNET PRESS, CZ s.r.o.  získajú časopisy za zvýhodnené ceny oproti cenám v stánkovom predaji. Predplatitelia v týchto spoločnostiach sa stávajú členmi Hobby klubu (predplatitelia v SR) alebo Profit klubu (predplatitelia v ČR), s oprávnením využívať členské výhody, najmä nákup v zásielkovom internetovom obchode so zľavou 10% na určené produkty. Noví predplatitelia môžu ponúkané výhody využívať okamžite po uhradení predplatného.

 

VÝHODY KARTY MPS S BONUSOM

Už tradične všetci abonenti, ktorí si predplatia niektorý časopis z nášho vydavateľstva (ATM, L+K, Modelář, AeroHobby), získajú s januárovými číslami aj kartu MPS, ktorá im aj v roku 2020 zaručí identické zľavy ako doteraz.

 

Bonus 2020

Predplatiteľ našich časopisov na rok 2020, ktorý uhradí predplatné najneskôr do 31.12.2019, môže získať knihu Super Sabry nad Československom (13,90 € ) alebo Lety pre život (10,90 € ) iba za poštovné. Platí do vypredania zásob a len v prípade, že úhrada bude pripísaná na náš účet do 31.12.2019. Knihu si môžete vybrať vo výberovej lište pri produkte.  Suma poštovného 3,50 €  je zahrnutá v celkovej cene.

 


 

Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia