Kategórie
 
 
 
 
Úvod > Časopisy > Komiksy > Legendárny Marvel - kolekcia figúrok > Marvel kolekcia figúrok č. 8 - Loki
 

Marvel kolekcia figúrok č. 8 - Loki

Vaša cena: 8,99 €
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:16
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:220
Rozmery - výškaRozmery:275
JazykJazyk:český

Popis titulu

Lahôdka pre komiksových fanúšikov a zberateľov. 

Viac než 40 rokov ponúka Marvel tie najlepšie svetové komiksy. Nová kolekcia figúrok ponúka známych kladných aj záporných hrdinov. Vydavateľstvo Magnet Press vám ich ponúka aj ako predplatné

 

Piate číslo prináša okrem textu aj figúrku Lokiho. 

 

Loki je fiktívna postava z dielne Marvel Comics. Vytvorili ju Stan Lee, Larry Lieber a Jack Kirby.

Z jeho „rúk“ vzišlo hneď niekoľko záporných stvorení – napr. Absorbing Mana, smrtiaca zbraň využívajúca Lokiho mágiu Sentinela. Dôvod je prostý, aj tento charakter by najradšej ovládol Zem, pri čom dokonca využíva služby marvelovských „padouchov“ ako sú Red Skull, Magneto, Doctor Doom, Kingpin, Wizard, a Mandarin.

Adoptovaný brat a často aj nepriateľ superhrdinu Thora sa po prvý raz sa „na verejnosti“ objavil ešte v auguste 1949 (Venuša # 6), dnešná podoba prišla pre zmenu o čosi neskôr, a to v októbri 1962.

Loki má aj vlastnú 4-dielnu minisériu, ktorá vyšla v roku 2004, inak ide o postavu, ktorá sa zobrazuje v limitovaných edíciách vrátane filmov ako Thor (2011), The Avengers (2012), Thor: Temný svet (2013), Thor: Ragnarok (2017), Avengers: Infinity War (2018). V 2014 bol podľa IGN vyhlásený za 4. najväčšieho komiksového klamára všetkých čias a rovnaké miesto sa mu dostalo aj v ankete fanúšikov serveru ranker.com o najobľúbenejšieho záporáka.

Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia