Kategórie
 
 
 
 
Modely, hračky > Hry > Spider-Man hrdinové a zločinci - kolekce
 

Spider-Man hrdinové a zločinci - kolekce

Vaša cena: 23,94 €
:
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:24
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
JazykJazyk:český
Voliteľný stavVoliteľný stav:Titul je vypredaný
Rok vydaniaRok vydania:2014
PeriodicitaPeriodicita:dvojtýždenník

Popis titulu

Nová kolekcia prináša v každom čísle komiksy, hádanky a zaujímavé hry. Čaká na vás 24 stranový časopis, plný akcie, báječných výtvarných úloh, rébusov, bláznivých kúskov a prezradí vám všetko, čo potrebujete vedieť o svete Spider-mana. Navyše každé číslo obsahuje balíček ôsmich kariet vrátane špeciálnej a žiarivej karty. Rozpútajte bitku Spider-manových priateľov s ich diabolskými nepriateľmi. Vďaka číslam, hodnotám symbolov, bodovaniu kariet a informáciám o postavách si môžete so svojimi kamarátmi zahrať úžasne zábavné hry. Karty sú rozdelené do piatich úrovní od vzácnych po ultra vzácne a môžete ich nazbierať neuveriteľných 265. Číslo 1 obsahuje dva balíčky kariet, s číslom dve obdrží každý čitateľ zadarmo plechovku na karty. Rozsah kolekcie bude 20 čísiel.

Cena prvého čísla je len 0,99 €, cena druhého čísla je 1,99 € a od tretieho je cena každého ďalšieho čísla 3,99 €. Časopis vychádza 2xmesačne, predplatitelia dostanú vždy 1xmesačne zásielku obsahujúcu dve čísla. Zásielku Vám doručí kuriér na vašu adresu. Poštovné a balné hradí vydavateľ. Možný aj osobný odber v predajni Magnet Press Slovakia, na Šustekovej 8 v Bratislave.

Všetci predplatitelia získajú 3 skvelé darčeky:

* 3 balenia kariet moci (s prvou zásielkou)
* Masky Spider-mana a Venoma(s treťou zásielkou)
* Ručne maľovaná figúrka Spider-mana (s piatou zásielkou)

Predplatné môžete objednávať najskôr od 3. čísla, čísla 1 a 2 sú samostatne predajné. Pri objednávaní cez e-shop uveďte vždy do poznámky (okno označené textom „Ak máte pripomienky k objednávke, napíšte nám ich:“) od ktorého čísla si prajete kolekciu zasielať. Tento údaj uveďte aj pri iných spôsoboch objednávky. Predplatiť si môžete 6 alebo 12 čísiel a následne si predplatné predlžiť. Viac podrobností na www.spiderman-kartymoci.com.


Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia