Kategórie
 
 
 
 
Úvod > e-predplatné > e-časopisy > Hobby historie > Hobby Historie - predplatné
 

Hobby Historie - predplatné

Vaša cena: 23,80 €
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:84
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:210
Rozmery - výškaRozmery:297
JazykJazyk:český
PeriodicitaPeriodicita:štvrťročník

Popis titulu

Vážení čitatelia, radi Vás informujeme o niekoľkých novinkách časopisu Hobby Historie pre rok 2014. Tou najzásadnejšou je zmena periodicity a tiež rozsahu strán na jedno číslo. Pre budúci rok máme v pláne vydať štyri čísla, avšak každé číslo bude mať 84 strán (prvé z nich vyjde v piatok 21.2.2014). V súhrne za celý rok tak dôjde oproti súčasnému modelu k navýšeniu o 24 strán.

Zmena počtu strán na číslo nám umožní lepšie lepšie pracovať s dlhšími článkami, od čoho si sľubujeme najmä zníženie nutnosti vydávať ich na diely, ale i väčšiu pestrosť článkov. Formát časopisov i použitý papier zostáva bez zmeny, po konzultáciách s technológmi z tlačiarne, však bude práve z dôvodu veľkého počtu strán na číslo zmenená väzba, ktorá bude zodpovedať tej, ktorá je používaná napr. pri časopise L+K alebo atm.

Zmeny nastanú i pri možnostiach predplatného. Záujemcovia si môžu vybrať predplatné jedného čísla za 6,15 €, ktorého cena je oproti „voľnému predaju“ zvýhodnená (6,65 €), alebo si predplatiť štyri čísla (23,80 €) a ušetriť tak ďalšie peniaze. Okrem predplatného bude možné časopis zakúpiť vo vybraných predajniach. Ich aktualizovaný zoznam bude zverejnený na našich internetových stránkach. Časopis Hobby Historie bude naďalej publikovaný i v elektronickej verzii, v ktorej si budete môcť zakúpiť jednotlivé čísla i obľúbené balíčky EPP – elektronické a printové predplatné v jednom.

Komentáre

avatar

Jiří Leník

koupě Hobby Historie č.41

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia