Kategórie
 
 
 
 
 

Era21 - predplatné

Vaša cena: 30,00 €
:
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:100-120
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:200
Rozmery - výškaRozmery:297
JazykJazyk:český
ISSNISSN:1213-6212
PeriodicitaPeriodicita:dvojmesačník

Popis titulu

Časopis ERA21 je jedným z najvýraznejších a najrešpektovanejších českých odborných časopisov o architektúre, ktorý reflektuje aktuálne tendencie a problémy súčasného obývateľného prostredia.

Jeho charakteristickým rysom je tematické zameranie jednotlivých čísel, ktoré vznikajú v úzkej spolupráci s internými aj externými kurátormi a s redakčný radou, v ktorej sa stretávajú odborníci z radov praktizujúcich architektov i teoretikov architektúry z akademického a vedecko-výskumného prostredia. Vďaka tomu ERA21 prináša hlboký vhľad do danej problematiky; v ucelenej sérii tak vzniká súbor dokumentov trvalejšie hodnoty, ku ktorým sa možno opakovane vracať.

Okrem informovania čitateľov o dianí v oblasti architektúry kladie časopis dôraz na presahy architektúry do ďalších odborov a spoločenských oblastí a ich vzájomné ovplyvňovanie.


ERA21 je unikátny tým, že prináša nové informácie komplexne spracované pod dohľadom renomovaného kurátora, ktorý je vždy vyberaný s ohľadom na danú tému.

ERA21 je v pravidelnom kontakte so zahraničnými ateliéry a architektov, aby mohla prinášať to najlepšie z danej problematiky.

ERA21 je trvalo v kontakte s čitateľmi - vlastný systém pre správu databázy abonentov, sprievodné akcie, ankety, živá skupina na Facebooku, ktorá sa aktívne podieľa na utváraní obsahu časopisu.

ERA21 stavia na starostlivé koncepčnú prácu, z ktorej môžu čitatelia s dôverou čerpať.


Pre študentov zľava z ceny predplatného.

 

 

Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia