Kategórie
 
 
 
 
Úvod > e-predplatné > e-časopisy > Aerohobby > Aerohobby - predplatné
 

Aerohobby - predplatné

Vaša cena: 16,20 €
epredplatné
Cenová ponuka:
Čo je epredplatné?
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
Počet stránPočet strán:52
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
Rozmery - šírkaRozmery:297
Rozmery - výškaRozmery:210
JazykJazyk:český
ISSNISSN:1214-4975
PeriodicitaPeriodicita:dvojmesačník

Popis titulu

Časopis Aerohobby.


Tento časopis magazínového typu je dvojmesačník a súhrnne sa zaoberá tematikou športového lietania a voľnočasovými aktivitami spojenými alebo inšpirovanými lietaním. Prináša informácie nielen o lietadlách, pilotoch či letiskách, ale taktiež seriály a praktické rady z oblasti meteorológie, leteckej medicíny a právnych aspektov lietania.

Čitatelia tu nájdu zaujímavé reportáže, rozhovory so známymi lietajúcimi osobnosťami, ale tiež rady a odporúčania týkajúce sa "leteckej" módy. Nechýbajú tipy pre leteckú turistiku a ďalšie praktické informácie pre každého, koho očaroval svet lietania vo všetkých svojich podobách. Tematicky časopis obsiahne plachtenie, motorové športové lietanie a akrobaciu, paragliding a závesné lietanie, lietanie so súkromnými a ultraľahkými lietadlami, počítačové simulátory. Magazín s modernou grafickou úpravou, tlačený na kriedovom papieri, rozsah 52 strán.

 BONUS PRE PREDPLATITEĽOV:
 

Súčasní a noví predplatitelia v spoločnosti MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. a MAGNET PRESS, CZ s.r.o.  získajú časopisy za zvýhodnené ceny oproti cenám v stánkovom predaji. Predplatitelia v týchto spoločnostiach sa stávajú členmi Hobby klubu (predplatitelia v SR) alebo Profit klubu (predplatitelia v ČR), s oprávnením využívať členské výhody, najmä nákup v zásielkovom internetovom obchode so zľavou 10% na určené produkty. Noví predplatitelia môžu ponúkané výhody využívať okamžite po uhradení predplatného.


 

VÝHODY KARTY MPS S BONUSOM

Už tradične všetci abonenti, ktorí si predplatia niektorý časopis z nášho vydavateľstva (ATM, L+K, Modelář, AeroHobby), získajú s januárovými číslami aj kartu MPS, ktorá im aj v roku 2019 zaručí identické zľavy ako doteraz.
 

Bonus

Všetci predplatitelia našich časopisov na rok 2019 (ATM, L+K, Modelář, Aerohobby), majú možnosť automaticky získať výhodné 50% zľavy na knihy Babylon armád - 1. dielPoslední výstřely. Podmienkou je zaplatenie predplatného v spoločnosti Magnet Press (SR) alebo v spoločnosti SEND (ČR). Akcia platí do odvolania alebo do vypredania produktov.Predplaťte si aj vy niektorý z našich časopisov a získajte kartu MPS.


 

Komentáre

PhDr. Michal Albert, PhD.

Dobrý deň. Mám zaujímavú ponuku spolupráce pre vaše médium (ja a kolegyňa novinárka Nicole Blankenship z Brna). Vzhľadom k tomu, že odchádzame na zahraničnú misiu ako vyslaní reportéri do Krakova, mám možnosť pre vaše médium prinášať zaujímavé reportáže - z diania v meste, perličky zo zaujímavých turistických destinácií, rozhovory so zaujímavými ľuďmi, príbehy zaujímavých turistov z celého sveta, príbehy zaujímavých Slovákov, ktorí tam žijú, atď. Som vyštudovaný novinár s praxou, pracoval som v printových médiách, ako aj v rádiách. Mesto mám pochodené, poznám tam zaujímavé zákutia, bol som tam v minulosti mnohokrát, chodil som tam napr. prednášať na zahraničné konferencie. V minulosti som viac ako 2 roky pôsobil vo Varšave, kde som sa naučil plynule (slovom aj písmom) domáci jazyk. Mať v zahraničí vyslaného spolupracovníka je pre médium nepochybne veľká výhoda.
Z rozhovorov na ukážku posielam tento rozhovor z mojej zahraničnej misie v Brne - exkluzívny a veľmi zaujímavý rozhovor so šéfom RegioJetu Radimom Jančurom http://klucod.sk/2019/04/03/tym-je-to-slovensko-unikatne-ze-sa-takzvane-da-cez-politikov-vybavit-vsetko-kritizuje-radim-jancura-z-regiojet-exkluzivne-pre-kluc-od-podnikanie-na-slovensku/
V minulosti, počas pôsobenia v inom poľskom meste, som napríklad informoval o dianí v súvislosti s pádom lietadla s poľským prezidentom Lechom Kaczyńskim. Príspevok si môžete pozrieť tu: https://www.postoj.sk/1543/reportaz-smutna-voskova-vona-pred-palacom Mám pochodené celé PL, v prípade potreby sa viem presunúť aj do iného mesta a spravodajsky pokryť nejakú vopred neočakávanú situáciu. Aké by boli možnosti spolupráce s vašim médiom? Teším sa na spoluprácu.

PS: Prítomná so mnou bude aj kolegyňa kameramanka a tlmočníčka pre anglicky hovoriacich turistov Nicole Blankenship, ktorá je dokonalá v anglickom a českom jazyku a spolupracovať bude z českými a anglicky píšucimi médiami.

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia