Kategórie
 
 
 
 
Úvod > e-predplatné > e-časopisy > Letectvi + kosmonautika > 2017 > PREMIUM PACKET 2019 - predplatné
 

PREMIUM PACKET 2019 - predplatné

Vaša cena: 85,00 €
Produkt bol pridaný do Wishlistu.
Tento produkt sa už nachádza vo Wishliste!
Informácie o titule:
VäzbaVäzba:mäkká (brožovaná)
JazykJazyk:český
Rok vydaniaRok vydania:2018

Popis titulu

Balík obsahuje:

  • 12 čísiel časopisu Letectví + kosmonautika
  • 1x Ročenka Vzdušných síl Armády České republiky 2019 (pre predplatiteľov z ČR) alebo 1x Ročenka Vzdušných síl OS SR 2019 (pre predplatieľov zo SR)
  • 12 čísiel časopisu Modelář
  •   2 čísla časopisu  Modelář Extra

 


BONUS PRE PREDPLATITEĽOV:

Súčasní a noví predplatitelia v spoločnosti MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. a MAGNET PRESS, CZ s.r.o.  získajú časopisy za zvýhodnené ceny oproti cenám v stánkovom predaji. Predplatitelia v týchto spoločnostiach sa stávajú členmi Hobby klubu (predplatitelia v SR) alebo Profit klubu (predplatitelia v ČR), s oprávnením využívať členské výhody, najmä nákup v zásielkovom internetovom obchode so zľavou 10% na určené produkty. Noví predplatitelia môžu ponúkané výhody využívať okamžite po uhradení predplatného.

 

VÝHODY KARTY MPS S BONUSOM

Už tradične všetci abonenti, ktorí si predplatia niektorý časopis z nášho vydavateľstva (ATM, L+K, Modelář, AeroHobby), získajú s januárovými číslami aj kartu MPS, ktorá im aj v roku 2019 zaručí identické zľavy ako doteraz.

Bonus


Všetci predplatitelia našich časopisov na rok 2019 (ATM, L+K, Modelář, Aerohobby), majú možnosť automaticky získať výhodné 50% zľavy na knihy Babylon armád - 1. dielPoslední výstřely. Podmienkou je zaplatenie predplatného v spoločnosti Magnet Press (SR) alebo v spoločnosti SEND (ČR). Akcia platí do odvolania alebo do vypredania produktov.

 

Predplaťte si aj vy niektorý z našich časopisov a získajte kartu MPS.  


 

Komentáre

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia