Advertisement
 
 
 
 
 
 
Advertisement
 
 
 
 

Partneri

letectvo.sk ATM Militaryfoto.sk ideb.sk letectvi.cz Magnet Press, Slovakia na Facebooku 

22 bánk


 
Advertisement
 

O nás

Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsať rokov pôsobí na slovenskom časopiseckom trhu. Pôvodne sa venovala iba distribúcii odborných periodík z ČR, s dôrazom na časopisy orientované na letectvo, armády, vojenskú techniku a históriu, modelárstvo a športové lietanie. Neskôr toto svoje pôsobenie rozšírila do oblasti poskytovania predplatného servisu pre významné vydavateľské domy z ČR i SR. Ponúka tak čitateľom široký sortiment periodík z rôznych oblastí a žánrov.

Významné miesto zastáva aj v oblasti vydávania periodík a knižných publikácií. Je spoluvydavateľom časopisov Letectví+kosmonautika, atm, Modelář, AeroHobby. Pravidelne a v spolupráci s MO SR a VHU Bratislava, ale aj inými partnermi vydáva knižné publikácie z oblasti letectva, histórie Ozbrojených síl SR, techniky a pod. K tomu využíva i vlastné grafické štúdio.

lk_specahatmlkmodsmod

 

 

 

 

Okrem vydávania knižných publikácií sa spoločnosť venuje aj veľkoobchodu a maloobchodu s knihami. Tieto ponúka prostredníctvom svojich vlastných predajní v Bratislave (ich zoznam je v kontaktoch) a prostredníctvom tohto internetového obchodu. Jeho základné kategórie, nájdete na ľavej strane hlavného menu. Výhodou tohto internetového obchodu je, že obchodujeme a ponúkame tovar, ktorý je reálne na sklade. Súčasťou ponúkaných služieb spoločnosti je i komplexný servis balenia a expedovania tovaru pre konečného spotrebiteľa.

Počas dvadsiatich rokov sa spoločnosť významne presadzuje aj ako mediálny partner zbrojárskych a obranných veľtrhov IDET Brno a IDEB Bratislava, pri príležitosti ktorých vydáva zbrojársku ročenku. V ostatných rokoch poskytuje i komplexný servis pre vybraných klientov, ktorí sa týchto veľtrhov zúčastňujú. V histórii spoločnosti zohrávali významnú úlohu i aktivity súvisiace s organizáciou a mediálnym zabezpečením medzinárodných leteckých dní SIAD v Bratislave a Národných leteckých dní v Piešťanoch.

V roku 2004 sa spoločnosť presťahovala do vlastných priestorov, do ktorých sústredila administratívu, logistické zabezpečenie i vzorkovú predajňu. Môžete tak vybaviť všetko na jednom mieste.

 
 
 
 
 
 
Konverzný kurz: 1 EUR = 30,1260 SKK