Advertisement
 
 
 
 
Advertisement
 
 
 
 

Partneri

letectvo.sk ATM Militaryfoto.sk ideb.sk letectvi.cz Magnet Press, Slovakia na Facebooku 

22 bánk


 
Advertisement
 

Veselá farma - kolekcia

 
Vydáva: De Agostini
 
Naša cena: 45,00 €
 
:
 
 
 
 

Popis titulu:
S najnovšou kolekciou DeAgostini sa dostaneš na veselú farmu Matúša a Marty. V každom čísle dostaneš peknú knižku, zvieratká, ktoré žijú na vidieku, ale taktiež nádherné súčasti naozajstnej farmy: dom, stajňu, záhradu, traktor... Môžeš sa s nimi krásne hrať a zažiješ nové dobrodružstvá. Všetky knížočky sú bohato ilustrované veselými obrázkami a sú plné informácií a zaujímavostí o zvieratách a živote na farme. V každom čísle navyše nájdeš dva veselé príbehy o Matúšovi a Marte a ďalších obyvateľoch ich farmy!
Kolekcia bude vychádzať každých štrnásť dní. Plánovaný rozsah kolekcie je 60 čísiel. Vydavateľ si vyhradzuje právo na zmenu rozsahu kolekcie. Prvé číslo, je už aktuálne v predaji za uvádzaciu cenu len 1,49 € , druhého číslo bude stáť 3,90€ a od tretieho čísla bude cena za jedno číslo 7,90€. Kolekciu si môžete predplatiť od tretieho čísla v našom e-shope, alebo telefonicky na tel. číslach 02/67201931-33, e-mailom na adrese predplatne@press.sk, prípadne osobne v našej predajni na Šustekovej ul. č.8, 851 04 Bratislava. Jednotlivé zásielky pre predplatiteľov budú obsahovať vždy dve čísla a budú sa posielať raz mesačne a poštovné a balné hradí naša spoločnosť.
ZOZNAM DOSTUPNÝCH ČÍSIEL KOLEKCIE V NAŠOM E-SHOPE:

Ďalšie informácie o titule:
Vlastnosti Počet strán: 24
Väzba: pevná
Rozmery: 205 × 205 mm
Jazyk: český
ISBN: 9778-83-248-3009-1
Dátum vydania: 2012
Periodicita: dvojtýždeník
 

 

 

Hodnotenie zákazníkov:

Erik Krummer  (Nedeľa, 13. január 2013)

Hodnotenie: 5
Farma je super malému sa velmi páči a 7,90 nie je až tak veía. A čo ste si mysleli že všetko bude stáť iba pár eur?

Tadeáško Mikuška  (Nedeľa, 7. október 2012)

Hodnotenie: 1
Veselá farma sa môjmu synovi veľmi páči.
Hneď prvá časť sa mám zapáčila mne cena a malému kravička, druhá časť, som si pomyslela cenu zodvyhli lebo pri prvej chceli zaujať, ale nehnevajte sa 7,90E je už veľmi veľmi VEĽMI vela, som slobodná matka na materskej a nemôžem si to dovoliť. Čo bude stáť 4tá časť 13E...môžete sa hambiť, a že to robite pre deti, prt................. .


eva serišová  (Nedeľa, 23. september 2012)

Hodnotenie: 3
Kolekcia vesela farma sa nam velmi paci,mame dve cisla,ale uz 7,90€ dat za dalsie cisla sa nam zda byt velmi predrazene a z materskej si to nemozem dovolit.

Mária Rozborová  (Nedeľa, 16. september 2012)

Hodnotenie: 3
Tiež sa prikláňam k vysokej cene.Rada by som to kúpila vnúčatám,mám 4 a keby som mala kupovať ,tak by mi plat nestačil.Inak sú knižočky pekné a je to nefér,že bonusy ako je podložka,batoh sú aktuálne len v Čechách,na Slovensku nie.

Zuzka Rajčianská  (Utorok, 11. september 2012)

Hodnotenie: 1
Tak toto je smutné 7,90 ?????a za čo?Cena je prehnená.Nie každý ma mesačne navyše 16 euro aby si to mohol dovoliť kupiť,, že vám neni trapne takto zarabať ešte aj na malých deťoch možete sa hambiť....

... ďalšie články v tejto kategórii:
 
 
 
 
 
 
Konverzný kurz: 1 EUR = 30,1260 SKK