Advertisement
 
 
 
 
 
 
Advertisement
 
 
 
 

Partneri

letectvo.sk ATM Militaryfoto.sk ideb.sk letectvi.cz Magnet Press, Slovakia na Facebooku 

22 bánk


 
Advertisement
 

DC Komiksový komplet

 
Vydáva: Eaglemoss Collections
 
Naša cena: 17,98 €
 
:
 
 
 
 

Popis titulu:

Tento nový strhujúci komplet komiksov v pevnej väzbe obsahuje tie najúžasnejšie superhrdinské dobrodružstvá moderného veku, s kresbou a scenárom od najlepších tvorcov DC Comics. To všetko v DC Komiksovom komplete! Objavia sa v ňom najznámejší hrdinovia sveta DC Comics, vrátane Supermana, Batmana a Wonder Woman – tých najslávnejších superhrdinov na svete. Spolu vyjde 60 čísiel. OBJEDNAJTE si ho už dnes, aby vám neuniklo ani jedno číslo tejto báječnej novej zbierky kníh v pevnej väzbe, ktoré doručíme až k vašim dverám bez akýchkoľvek príplatkov.

Všetci predplatitelia dostanú 5 atraktívnych darčekov a to sú:

  • Action Comics, verná kópia prvého čísla, dostanete zdarma s prvou zásielkou
  • Exkluzívna záložka, dostanete zdarma s treťou zásielkou
  • 2x Jedinečné kovové dosky, dostanete zdarma s piatou a siedmou zásielkou
  • Knižné zarážky, dostanete zdarma s deviatou zásielkou

Objednávku predplatného je možné urobiť v e-shope www.press.sk, e-mailom na adresu predplatne@press.sk, telefonicky na čísla (+421) 02/67201931 - 33, alebo odoslaním vyplneného objednávkového kupónu. Pri predplatnom poštovné hradí vydavateľ. DC KOMIKSOVÝ KOMPLET je možné predplatiť od 3. čísla, 1. a 2. číslo si musíte objednať samostatne, alebo pri objednávke predplatného napíšte do poznámky, že objednávate aj 1. a 2 číslo. Pokiaľ si objednáte predplatné, na jeho predĺženie dostanete vždy e-mailom zálohovú faktúru a po jej zaplatení Vám bude predplatné predĺžené.

·        Prvá zásielka:  dostanete prvý darček – kópiu komiksového zošitu „Action Comics“ #1.

·        Od čísla 3 si môžete objednať: 2 čísla za 17,98 €, 4 čísla za 35,96 €, 6 čísel za 53,94 € alebo 58 čísel za 521,42 €.

·         Raz mesačne doručíme na vašu adresu prostredníctvom kuriéra zásielku s dvoma číslami.

·         V tretej zásielke vám doručíme DC ZÁLOŽKU zdarma.

·         S piatou zásielkou získate zdarma KOVOVÚ DOSKU DC.

·         Siedma zásielka bude obsahovať druhú KOVOVÚ DOSKU DC.

·         V deviatej zásielke na vás budú čakať dve KNIŽNÉ ZARÁŽKY zdarma.

·         Možný je aj osobný odber v predajni Magnet Press Slovakia na Šustekovej 8 v Bratislave.

V našom e-shope si budete môcť zakúpiť i jednotlivé čísla v cenách: číslo  1 – 1,99 €, číslo 2 – 6,99 €, od čísla 3 - 8,99 €. Pri kúpe jednotlivých čísiel účtujeme poštovné.

Ďalšie informácie o edícii nájdete na: www.eaglemoss.cz

Ďalšie informácie o titule:
Vlastnosti Väzba: pevná
Jazyk: český
Dátum vydania: 2017
 

 
1px-blank
 

 

Hodnotenie zákazníkov:

Andrej Kopačka  (Utorok, 16. máj 2017)

Hodnotenie: 5
Po precitani prvych dvoch cisel som velmi spokojny.uz teraz sa tesim na dalsie.knihy mi prisli zabalene,neposkodene a v cene,ktora bola na stranke.ako fanusik som rad,ze konecne nieco take mozem mat doma.dufam ze standard 5 hviezd si tato seria udrzi az do 60-tej casti.

Zdeněk Kopřiva  (Piatok, 5. máj 2017)

Hodnotenie: 3
Dnes mi přišla Kniha Batman - TICHO - kniha druhá a zřejmě ji budu reklamovat. Jsem zběratel a tak mne docela vytáčí, když mi přijde kniha z kazem. Jedná se o poškozený pravý horní roh knihy. Jak to balili do fólie, tak to tak našponovali, až se poškodil pravý roh knihy. Pro mne jako zběratele, je to nepřípustné. Zřejmě si to budu objednávat z Čech. Ještě uvidím, jak budou ochotni vybavit mou reklamaci.

David Varchola  (Štvrtok, 4. máj 2017)

Hodnotenie: 3
V utorok (2.5.2017) som obdrzal prve 2 cisla "Ticho" s kopiou Action Comics #1.

Obaly oboch komiksov po okraji su poskodene (jeden hore, jeden dole) a namiesto povodnych 17,98 €, ktore uvadzaju na tejto stranke, mi prisla faktura od pana Frantiska Pfeffera z Press.sk. na 26,96 €.

Ihned som zavolal do firmy a odovodnili to: "Cena sa za tu dobu zmenila". Tou "dobou" mali na mysli 2-3 od vytvorenia objednavky.

Premyslam nad objednavanim priamo od ceskeho distributora.


Ivan Kučera  (Utorok, 25. apríl 2017)

Hodnotenie: 5
Zatiaľ to vyzerá pozoruhodne. Mám síce ešte len prvý diel, Batman Ticho, ale z reakcií českých fanúšikov, ktorí už majú cca 9 dielov, viem, že to vyzerá úžasne a bolo by super mať to doma, ak ste fanúšik. Len keď si to celé zrátate, tak vás cca 60 čísel behom dvoch rokov vyjde na cca 600 eur, čo je dosť. Ale chápem, že takéto kultové a výborne vyzerajúce kúsky nemôžu predávať za dve eurá kus. Ale mohli by :-)

 
 
 
 
 
 
Konverzný kurz: 1 EUR = 30,1260 SKK