Advertisement
 
 
 
 
 
 
Advertisement
 
 
 
 

Partneri

letectvo.sk ATM Militaryfoto.sk ideb.sk letectvi.cz Magnet Press, Slovakia na Facebooku 

22 bánk


 
Advertisement
 

Akcia mesiaca

V každom čísle časopisov atm, Letectví + Kosmonautika a Modelář  nájdete v inzercii na knižné novinky tzv. Akciu mesiaca, v ktorej Vám ponúkneme vždy jeden titul za mimoriadne výhodnú cenu. V každom z uvedených časopisov to bude iný titul, takže v priebehu mesiaca to budú tri tituly za skvelé ceny. Táto Akcia mesiaca bude platiť vždy od vydania konkrétneho čísla časopisu do vydania jeho ďalšieho čísla, alebo do vypredania akciového titulu. Zľavy v Akcii mesiaca nie je možné spájať s ďalšími, napr. so zľavami Hobby klubu a Profit Klubu.  


Akcia mesiaca - čítať viac
 

Spustenie nového e-shopu

Vážení čitatelia,

Už pár mesiacov pripravujeme pre vás nový moderný e-shop, ktorý umožní rýchlejšie a pohodlnejšie nakupovanie našim klientom na Slovensku i v Čechách, vďaka responzivite umožní bezproblémové nakupovanie i na mobilných platformách a zmení i dizajn, veríme že k lepšiemu. Pôvodne sme ho chceli spustiť už v apríli, ale v snahe vylepšiť ho čo najviac, sme ešte nejaké vychytávky pridali a tak  sme tento termín nestihli a presunuli ho na máj 2017. Pritom nám do Modeláře č.4/2017 unikol inzerát, ktorý Vás pozýva do nového e-shopu už v apríli. Všetkým, ktorí si „klikli“ v očakávaní, že sa už ocitnú v novom e-shope, sa ospravedlňujeme.  


 

The Weathering magazine (TWM 19) - Pigmenty

Vážení čtenáři, právě vyšlo další vydání vašeho oblíbeného časopisu The Weathering Magazine (TWM) č.19 v češtine s názvem Pigmenty. Toto vydání je zaměřeno na pigmenty. Jeho obsahem jsou klasické návody na použití pigmentů - tedy jak na pásy, zaprášení, výfuky, očouzení od výstřelných otvorů a další možnosti použití.
Objednávejte zde

The Weathering magazine (TWM 19) - Pigmenty - čítať viac
 

The Weathering magazine (TWM 18) - Reálně

Vážení příznivci The Weathering magazine, právě vyšlo další vydání vašeho oblíbeného časopisu v češtine s názvem Reálně, protože představuje směr stavby a barvení založený přísně na co nejvyšší shodě s fotografií předlohy - včetně stupně zašpinění, opotřebení a dalších faktorů.  Ke stavbě je vždy přiložena/y fotografie, ze kterých stavba vycházela, takto zaměřený směr se snaží o ultrarealismus. Objednáním nového vydání TWM získáte přesného, správného a současné době odpovídajícího průvodce patinovacími technikami vysvětlujícího vše do nejmenších detailů. 

The Weathering magazine (TWM 18) - Reálně - čítať viac
 

Albatros, AERO L-39, L-59, L-139

Vydavateľstvo Magnet Press prináša jedinečnú monografiu Albatros, AERO L-39, L-59, L-139, autora Jakuba Fojtíka, ktorá obsahuje kompletné prehľady verzií, výroby a vojenských a civilných užívateľov, históriu tohto stroja, technické popisy, tabuľky. Nájdete v nej viac než 500 unikátnych fotografií. Resumé v angličtine, nemčine, francúzštine a ruštine. Celofarebná publikácia formátu A4 má pevnú väzbu, 250 strán na kriedovom papieri. Kniha je v predaji od 12. septembra 2016.
Albatros, AERO L-39, L-59, L-139 - čítať viac
 
 
 
 
 
 
Konverzný kurz: 1 EUR = 30,1260 SKK